Klečící

olej, plátno, 68 x 48 cm, sign. PD, napínací rám

ID: 1200

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2019 12:35

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu