Klečící

olej, plátno, 68 x 48 cm, sign. PD, napínací rám

ID: 1200

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 12:35

Aktuální cena: 202 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu