Eva Hodinová (1946)

Toaleta - miniatura

olej, plast, 11,5 x 8 cm, sign. na zadní strane na štítku, rám

ID: 1202

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 12:45

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu