Jindřich Stehlík (1905-1991)

Kytice jiřin

olej, karton, 24 x 19 cm, sign. LD J. Stehlík, rám

žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

ID: 1204

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 12:53

Aktuální cena: 302 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu