B. Staroba

Lesní zátiší

olej, plátno, 21 x 31 cm, sign. LD Staroba B., napínací rám

ID: 1205

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 12:55

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu