Karel Kupka mladší (1932-2013)

Kytička

olej, překližka, 1987, 20 x 15 cm, sign. LD Kupka 87, rám, na zadní straně popsáno

ID: 1207

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:05

Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID5431 Historie příhozu