Karel Kupka mladší (1932-2013)

Kytička II.

olej, překližka, 1988, 10 x 15 cm, sign. PD Kupka 88, rám, na zadní straně popsáno

ID: 1208

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:10

Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID5431 Historie příhozu