Karel Kupka mladší (1932-2013)

Kytička III.

olej, překližka, 1988, 10 x 15 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno

ID: 1209

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 13:21

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu