Spurný

Stromy

olej, plátno, 1941, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Spurný 41, v dolní části protržené plátno (cca 3cm)

ID: 1210

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2019 13:20

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)