Michaela Lesařová-Roubíčková (1949)

Tvorba

litografie, 1984, 12,5 x 9,3 cm, sign. PD Michaela 84, pasparta, autorský tisk

žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

ID: 1250

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:40

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu