Václav Bubeníček

Kostelík

litografie, 19,5 x 16,5 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám

ID: 1259

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:45

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu