Zdeněk Chotěnovský (1929-1993)

Po dešti

litografie, 1980, 13,1 x 7,7 cm, sign. DU Zd. Chotěnovský, pasparta

žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, zakladatel skupiny Plakát

ID: 1260

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:46

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu