Zasněžená krajina

olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám

ID: 1267

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:13

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu