Jezero u lesa

olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně

ID: 1271

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:11

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)