Výhled na Prahu
litografie, 13 x 18 cm, sign. PD Jan B. Melichar, pasparta, č. 61/200, zažloutlý papír
soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
ID: 1275
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:51
Aktuální cena: 101 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu