Bára T.

Oslava slunce

akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bára T. 97

ID: 1333

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:11

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)