V. Fanta

Kostelík

olej, plátno, 1988, 50 x 30 cm, sign. LD Fanta V., rám

ID: 1334

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:12

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu