František Volf (1897-1983)

akvarel, tuš, papír, 1957, 15 x 20 cm, sign. PD F. Volf 57, rám

studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

ID: 1335

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:13

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)