Jarmila Čermáková (1934)

studium na soukromé umělecké škole a v zestátněných malířských kursech, začínala jako malířka, později přechází ke grafice, žačka a družka Fr. Ketzka

Chrám sv. Víta

litografie, 18,5 x 11,5 cm, sign. PD J. Čermáková, pasparta, č. 33/100, mírně zažloutlý papír

ID: 1341

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:19

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)