Klaviatura
litografie, 15 x 7,5 cm, sign. UD Halla, pasparta, mírně zažloutlý papír
ID: 1349
Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:27
Aktuální cena: 1 CZK (1 €)