Jan Halla (1926-1988)

Klaviatura

litografie, 15 x 7,5 cm, sign. UD Halla, pasparta, mírně zažloutlý papír

ID: 1349

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2024 19:27

Aktuální cena: 1 CZK (1 €)