František Motyčka

Liberk

akvarel, uhel, papír, 1943, 21,5 x 30 cm, sign. PD Motyčka, rám

ID: 1456

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 18:13

Aktuální cena: 101 CZK (5 €)