Zvi Tolkovsky (1934)

Koloniálové

kombinovaná technika, plátno, 1996, 35 x 35 cm, sign. PD Tolkovsky, rám

ID: 19633 (V)

Vyvolávací cena: 25.900 CZK (1.036 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 25.900 CZK (1.036 €)