Otto Placht (1962)

Květ

reflexní barvy, olej na plátně, 2015, 80 x 80 cm, sign. vzadu Otto Placht 2015, obraz výrazného autora české expresivní abstrakce. Plachtova tvorba je inspirovaná životem v jihoamerické džungli, kde střídavě s pražskými tvůrčími obdobími pobývá. Nabízené dílo je krásným příkladem jeho fantaskní, koloristicky intenzivní práce pohrávající si s ornamentem vycházejícím z inspirace jihoamerickými kmeny

žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

ID: 19649 (V)

Vyvolávací cena: 46.000 CZK (1.840 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 46.000 CZK (1.840 €)