Jiří Chadima (1923)

Podzim u řeky

olej, tempera, sololit, 2006, 21 x 49 cm, sign. PD Chadima 06, rám, vzadu autorský podpis

ID: 19663

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

ZAHÁJIT DRAŽBU ...

Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)