Gustav Macoun (1892-1934)

Oblaka

olej, karton, po roce 1915, 40 x 60 cm, sign. LD Macoun, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

žák V. Jansy, Al. Kalvody, Ant. Slavíčka

ID: 12 (V)

Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.077 €)

Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:22

Aktuální cena: 28.000 CZK (1.077 €)