Josef Ullmann (1870-1922)

Mlékojedy

olej, lepenka, 49,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Ullmann 1911, rám, vzadu výstavní razítko Goltzova tvrz, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, lepenka mírně prohnutá

ID: 14 (V)

Vyvolávací cena: 89.000 CZK (3.424 €)

Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:26

Aktuální cena: 89.000 CZK (3.424 €)