Jan Rambousek (1895-1976)

Čtenář novin

olej, plátno, 53,5 x 43,5 cm, rám, žákem prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby. Spoluzaložil Uměleckou besedu, byl členem SČUG Hollar. Známý také pro svou grafickou tvorbu, ve které se věnoval zejména sociálním tématům.

ID: 19 (V)

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.154 €)

Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:36

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.154 €)