Roman Havelka (1877-1950)

olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD Rom. Havelka, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Typické dílo našeho významného krajináře. Studoval na VŠUP v Praze a poté u prof. Mařáka a Ottenfelda na Akademii výtvarných umění tamtéž. Byl členem Jednoty umělců výtvarných a předsedou Sdružení výtvarných umělců moravských., na rámu drobná poškození

žák prof. Lišky a Stibrala na uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně

ID: 3 (V)

Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.077 €)

DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2017 20:07

Aktuální cena: 28.000 CZK (1.077 €)

Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu