Josef Holub (1870-1957)

Nelahozeves u jihovýchodní strany

olej, karton, 1940, 50 x 65 cm, sign. PD, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

žák prof. Mařáka na AVU v Praze

ID: 4 (V)

Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.731 €)

Plánované ukončení: 29. 01. 2017 20:06

Aktuální cena: 45.000 CZK (1.731 €)