František Říha (1910-1986)

Pobřeží s měsícem

olej, sololit, 59 x 41 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem

ID: 14 (V)

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (770 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2017 22:48

Aktuální cena: 20.000 CZK (770 €)

Poslední dražitel: ID3293 Historie příhozu