František Říha (1910-1986)

Kříž

olej, sololit, 24 x 19 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem

ID: 5 (V)

Vyvolávací cena: 7.800 CZK (300 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2017 22:30

Aktuální cena: 8.300 CZK (320 €)

Poslední dražitel: ID2253 Historie příhozu