František Říha (1910-1986)

Kostel nad vsí

olej, sololit, 22 x 18 cm, sign.PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem

ID: 6 (V)

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (231 €)

Plánované ukončení: 30. 01. 2017 22:32

Aktuální cena: 6.000 CZK (231 €)