Jiří Načeradský (1939-2014)

Muž a žena II.

kvaš, litografie, papír, 2002, 69,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 2002

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 107 (V)

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2017 17:44

Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

Poslední dražitel: ID4414 Historie příhozu