Jiří Načeradský (1939-2014)

Kobylka

litografie, 2009, 34,7 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 111 (V)

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2017 17:52

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID6202 Historie příhozu