Jiří Salajka st. (1933-2008)

Borec č. 85

akvarel, papír, 1982, 18,5 x 11 cm, sign. PD Salajka J. 82, pasparta

ID: 32 (V)

Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2018 19:02

Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID3358 Historie příhozu