František Michl (1901-1977)

Pohled na Domažlice

olej, plátno, 29 x 39 cm, sign. PD F Michl, rám, rozklížený rám

ID: 13 (V)

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 18:12

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID100 Historie příhozu