Antonín Procházka (1882-1945)

Orlí hnízdo

litografie, 27 x 20,5 cm, PD značeno na kameni AP, rám

studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

ID: 24 (V)

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 18:23

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

Poslední dražitel: ID37 Historie příhozu