Jiří Chadima (1923)

Vltava

litografie, 1981, 10,8 x 18,6 cm, sign. PD Chadima 81, rám, autorský tisk

ID: 27 (V)

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 18:29

Aktuální cena: 701 CZK (29 €)

Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu