Emanuel Knížek (1889-1944)

Pražský hrad

olej, překližka, 1933, 15,5 x 22,5 cm, sign. LD Em. Knížek 1933, rám

žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

ID: 345 (V)

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

Plánované ukončení: 28. 08. 2018 17:01

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)