Josef Lehoučka (1923-1999)

Transpozice krajiny

olej, sololit, 1996, 22,5 x 30 cm, sign. LD J. Lehoučka 1996, rám

žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

ID: 14 (V)

Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

Poslední dražitel: ID4924 Historie příhozu