Josef Lehoučka (1923-1999)

Rozcestník

olej, sololit, 1976, 25 x 33,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 1976, rám

žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

ID: 15 (V)

Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 09. 2018 15:00

Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

Poslední dražitel: ID6553 Historie příhozu