Kája Saudek (1935-2015)

Karta se obrací

olej, plátno, 100 x 80 cm, sign. LD Saudek, rám, Kája Saudek byl český malíř a nejznámější český komiksový kreslíř, jehož specifický výtvarný projev se stal inspirací pro další komiksové tvůrce. Inspirován americkým komiksem a pop-artem byl autor ve své době na české výtvarné scéně zjevením. V autorových ilustracích se objevují erotická témata i politická satira

ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

ID: 17 (V)

Vyvolávací cena: 240.000 CZK (9.600 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 16:16

Aktuální cena: 240.000 CZK (9.600 €)