Ota Bubeníček (1871-1962)

Vesnička

olej, karton, kolem r. 1940, 33 x 49,5 cm, sign. PD O Bubeníček, rám, signováno z rodinné kolekce, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

ID: 2 (V)

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 16:01

Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)