Ota Bubeníček (1871-1962)

Břízy

olej, karton, 25 x 35 cm, sign. LD O Bubeníček, rám, přiložen posudek od ak. mal. Pavla Padevěta, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

ID: 3 (V)

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 16:02

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)