Augustin Mervart (1889-1968)

Valašská vesnice

olej, karton, 50 x 50 cm, sign. PD Aug. Mervart, rám

žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

ID: 6 (V)

Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 16:05

Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)