neznámý autor

bez názvu

biblický výjev, olej na plátně, částečně poškozeno, druhá polovina 19. století, 113 x 85 cm, v rámu

ID: 184 (V)

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)