Antonín Balšánek (1865-1921)

Interiér kostela

akvarel, papír, 1894, 35,5 x 21,5 cm, sign. PD Balšánek 94, rám, profesor na české technice v Praze a významný architekt přelomu 19. a 20. století byl také zdařilým kreslířem akvarelových architektonických studií

ID: 1 (V)

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)