Eduard Grieben (1813-1870)

Motiv z pohoří Hunsrück- Gerolstein in der Eifel

olej, plátno, 36 x 57 cm, LD monogr. EG, rám, restaurováno, rentoilováno, vzadu štítky s popisem, E. Grieben byl krajinář a rytec, člen Akademie v Berlíně. S požitkem maloval opuštěné krajiny. Zastoupen v Národní galerii v Berlíně.

ID: 10 (V)

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)