Karel Sigmund (1897-1959)

Lovecké zátiší

olej, dřevěná deska, 98 x 117 cm, sign. LD K. Sigmund, rám, malba místy poškozena

ID: 14 (V)

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)