Alois Kalvoda (1875-1934)

Zima na Vysočině

olej, karton, 25 x 28 cm, sign. PD Al. Kalvoda, rám

žák prof. J. E. Mařáka na AVU v Praze, člen JUV, SVU Mánes a SVUM

ID: 15 (V)

Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)