Jan Slavíček (1900-1970)

Česká krajina

olej, překližka, 50,5 x 75 cm, sign. LD J. Slavíček

žák prof. J. Preislera, M. Švabinského, V. Nechleby a O. Nejedlého, člen Umělecké besey, SČVU

ID: 16 (V)

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)